Obecne Dydaktyczki i Obecni Dydaktycy

Marek Adamczewski

Marek Adamczewski

Architektura i Wzornictwo

Janusz Akermann

Janusz Akermann

Grafika

Sylwia Aniszewska

Sylwia Aniszewska

Rzeźba i Intermedia

Agnieszka Babińska

Agnieszka Babińska

Rzeźba i Intermedia

Marek Barański

Marek Barański

Architektura i Wzornictwo

Jarosław Bartołowicz

Jarosław Bartołowicz

Rzeźba i Intermedia

Jarosław Bauć

Jarosław Bauć

Malarstwo

Anna Bem-Borucka

Anna Bem-Borucka

Grafika

Mariusz Białecki

Mariusz Białecki

Rzeźba i Intermedia

Krzysztof Bochra

Krzysztof Bochra

Architektura i Wzornictwo

Tomasz Bogusławski

Tomasz Bogusławski

Grafika

Daria Bolewicka

Daria Bolewicka

Architektura i Wzornictwo

Marta Branicka

Marta Branicka

Architektura i Wzornictwo

Alicja Buławka-Fankidejska

Alicja Buławka-Fankidejska

Rzeźba i Intermedia

Mariusz Burdek

Mariusz Burdek

Rzeźba i Intermedia

Bogna Burska

Bogna Burska

Rzeźba i Intermedia

Łukasz Butowski

Łukasz Butowski

Grafika

Daniel Cybulski

Daniel Cybulski

Malarstwo

Jarosław Czarnecki

Jarosław Czarnecki

Rzeźba i Intermedia

Paweł Czarzasty

Paweł Czarzasty

Architektura i Wzornictwo

Henryk Cześnik

Henryk Cześnik

Malarstwo

Maciej Dojlitko

Maciej Dojlitko

Architektura i Wzornictwo

Zuzanna Dolega

Zuzanna Dolega

Malarstwo

Jacek Dominiczak

Jacek Dominiczak

Architektura i Wzornictwo

Iwona Dzierżko-Bukal

Iwona Dzierżko-Bukal

Architektura i Wzornictwo

Marek Elsner

Marek Elsner

Rzeźba i Intermedia

Sławomir Fijałkowski

Sławomir Fijałkowski

Architektura i Wzornictwo

Marta Flisykowska

Marta Flisykowska

Architektura i Wzornictwo

Robert Florczak

Robert Florczak

Malarstwo

Roman Gajewski

Roman Gajewski

Malarstwo

Paweł Gełesz

Paweł Gełesz

Architektura i Wzornictwo

Krzysztof Gliszczyński

Krzysztof Gliszczyński

Malarstwo

Maciej Gorczyński

Maciej Gorczyński

Malarstwo

Zbigniew Gorlak

Zbigniew Gorlak

Grafika

Janusz Górski

Janusz Górski

Grafika

Dorota Grubba-Thiede

Dorota Grubba-Thiede

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Łukasz Guzek

Łukasz Guzek

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Magdalena Hanysz-Stefańska

Magdalena Hanysz-Stefańska

Grafika

Mikołaj Amadeusz Harmoza

Mikołaj Amadeusz Harmoza

Architektura i Wzornictwo

Marta Hryc

Marta Hryc

Architektura i Wzornictwo

Filip Ignatowicz

Filip Ignatowicz

Malarstwo

Alina Jackiewicz-Kaczmarek

Alina Jackiewicz-Kaczmarek

Grafika

Aleksandra Jadczuk

Aleksandra Jadczuk

Malarstwo

Sylwia Jakubowska-Szycik

Sylwia Jakubowska-Szycik

Rzeźba i Intermedia

Małgorzata Jankowska

Małgorzata Jankowska

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Martyna Jastrzębska

Martyna Jastrzębska

Rzeźba i Intermedia

Piotr Józefowicz

Piotr Józefowicz

Malarstwo

Katarzyna Józefowicz

Katarzyna Józefowicz

Rzeźba i Intermedia

Katarzyna Jóźwiak-Moskal

Katarzyna Jóźwiak-Moskal

Rzeźba i Intermedia

Bogumiła Jóźwicka

Bogumiła Jóźwicka

Architektura i Wzornictwo

Marek Jóźwicki

Marek Jóźwicki

Architektura i Wzornictwo

Robert Kaja

Robert Kaja

Rzeźba i Intermedia

Adam Kamiński

Adam Kamiński

Grafika

Andrzej Karmasz

Andrzej Karmasz

Malarstwo

Grzegorz Klaman

Grzegorz Klaman

Rzeźba i Intermedia

Agnieszka Kochańczyk

Agnieszka Kochańczyk

Architektura i Wzornictwo

Kamil Kocurek

Kamil Kocurek

Grafika

Lucyna Kolendo

Lucyna Kolendo

Rzeźba i Intermedia

Marta Kołacz

Marta Kołacz

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Marta Koniczuk

Marta Koniczuk

Architektura i Wzornictwo

Jacek Kornacki

Jacek Kornacki

Malarstwo

Zofia Krasnopolska-Wesner

Zofia Krasnopolska-Wesner

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Małgorzata Kręcka-Rozenkranz

Małgorzata Kręcka-Rozenkranz

Rzeźba i Intermedia

Grażyna Kręczkowska

Grażyna Kręczkowska

Grafika

Agata Królak

Agata Królak

Grafika

Anna Królikiewicz

Anna Królikiewicz

Malarstwo

Leszek Krutulski

Leszek Krutulski

Rzeźba i Intermedia

Tomasz Kwiatkowski

Tomasz Kwiatkowski

Architektura i Wzornictwo

Adrian Leszczuk

Adrian Leszczuk

Architektura i Wzornictwo

Anna Leśniak

Anna Leśniak

Rzeźba i Intermedia

Karol Lewalski

Karol Lewalski

Grafika

Katarzyna Lewandowska

Katarzyna Lewandowska

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Sławomir Lipnicki

Sławomir Lipnicki

Malarstwo

Krzysztof Ludka

Krzysztof Ludka

Architektura i Wzornictwo

Filip Ludka

Filip Ludka

Architektura i Wzornictwo

Bogna Łakomska

Bogna Łakomska

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Przemysław Łopaciński

Przemysław Łopaciński

Malarstwo

Katarzyna Łukasik

Katarzyna Łukasik

Grafika

Adriana Majdzińska

Adriana Majdzińska

Rzeźba i Intermedia

Edyta Majewska-Rosińska

Edyta Majewska-Rosińska

Grafika

Zbigniew Jan Mańkowski

Zbigniew Jan Mańkowski

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Waldemar Marszałek

Waldemar Marszałek

Grafika

Honorata Martin

Honorata Martin

Rzeźba i Intermedia

Piotr Mikołajczak

Piotr Mikołajczak

Architektura i Wzornictwo

Jacek Miler

Jacek Miler

Architektura i Wzornictwo

Vahram Mkhitaryan

Vahram Mkhitaryan

Rzeźba i Intermedia

Roman Nieczyporowski

Roman Nieczyporowski

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Jadwiga Okrassa

Jadwiga Okrassa

Grafika

Ludmiła Ostrogórska

Ludmiła Ostrogórska

Rzeźba i Intermedia

Bogumił Oświecimski

Bogumił Oświecimski

Architektura i Wzornictwo

Ada Pawlikowska

Ada Pawlikowska

Grafika

Aleksandra Pawliszyn

Aleksandra Pawliszyn

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Mateusz Pęk

Mateusz Pęk

Malarstwo

Jakub Pieleszek

Jakub Pieleszek

Malarstwo

Tadeusz Pietrzkiewicz

Tadeusz Pietrzkiewicz

Architektura i Wzornictwo

Marcin Plichta

Marcin Plichta

Rzeźba i Intermedia

Andrzej Pniewski

Andrzej Pniewski

Architektura i Wzornictwo

Patrycja Podkościelny

Patrycja Podkościelny

Grafika

Krzysztof Polkowski

Krzysztof Polkowski

Malarstwo

Małgorzata Popinigis

Małgorzata Popinigis

Grafika

Grzegorz Protasiuk

Grzegorz Protasiuk

Grafika

Aleksandra Prusinowska

Aleksandra Prusinowska

Grafika

Michał Pszczółkowski

Michał Pszczółkowski

Zakład Historii i Teorii Sztuki

Grzegorz Radecki

Grzegorz Radecki

Grafika

Martyna Rajewska

Martyna Rajewska

Architektura i Wzornictwo

Anna Reinert-Faleńczyk

Anna Reinert-Faleńczyk

Malarstwo

Mirosław Rekowski

Mirosław Rekowski

Architektura i Wzornictwo

Agata Ruchlewicz-Dzianach

Agata Ruchlewicz-Dzianach

Architektura i Wzornictwo

Janina Rudnicka

Janina Rudnicka

Rzeźba i Intermedia

Jacek Ryń

Jacek Ryń

Architektura i Wzornictwo

Maciej Salamon

Maciej Salamon

Rzeźba i Intermedia

Vasyl Savchenko

Vasyl Savchenko

Grafika

Magdalena Schmidt-Góra

Magdalena Schmidt-Góra

Rzeźba i Intermedia

Rafał Setlak

Rafał Setlak

Architektura i Wzornictwo

Wojciech Sęczawa

Wojciech Sęczawa

Rzeźba i Intermedia

Jan Sikora

Jan Sikora

Architektura i Wzornictwo

Dariusz Sitek

Dariusz Sitek

Rzeźba i Intermedia

Tomasz Skórka

Tomasz Skórka

Rzeźba i Intermedia

Daniel Sobański

Daniel Sobański

Rzeźba i Intermedia

Tomasz Sobisz

Tomasz Sobisz

Rzeźba i Intermedia

Robert Sochacki

Robert Sochacki

Malarstwo

Arkadiusz Staniszewski

Arkadiusz Staniszewski

Architektura i Wzornictwo

Jacek Staniszewski

Jacek Staniszewski

Grafika

Paulina Stokowska

Paulina Stokowska

Rzeźba i Intermedia

Arkadiusz Sylwestrowicz

Arkadiusz Sylwestrowicz

Malarstwo

Dariusz Syrkowski

Dariusz Syrkowski

Grafika

Jan Szczypka

Jan Szczypka

Rzeźba i Intermedia

Beata Szymańska

Beata Szymańska

Architektura i Wzornictwo

Jarosław Szymański

Jarosław Szymański

Architektura i Wzornictwo

Marek Średniawa

Marek Średniawa

Architektura i Wzornictwo

Adam Świerżewski

Adam Świerżewski

Grafika

Maciej Świeszewski

Maciej Świeszewski

Malarstwo

Maciej Świtała

Maciej Świtała

Architektura i Wzornictwo

Maria Targońska

Maria Targońska

Malarstwo

Marek Targoński

Marek Targoński

Rzeźba i Intermedia

Grażyna Totwen-Kilarska

Grażyna Totwen-Kilarska

Architektura i Wzornictwo

Przemysław Trześniak

Przemysław Trześniak

Rzeźba i Intermedia

Robert Turło

Robert Turło

Grafika

Anna Wachowicz

Anna Wachowicz

Architektura i Wzornictwo

Anna Waligórska

Anna Waligórska

Malarstwo

Anita Wasik

Anita Wasik

Grafika

Anna Wejkowska-Lipska

Anna Wejkowska-Lipska

Architektura i Wzornictwo

Emilia Wernicka

Emilia Wernicka

Grafika

Aleksander Widyński

Aleksander Widyński

Malarstwo

Małgorzata Wiśniewska

Małgorzata Wiśniewska

Rzeźba i Intermedia

Sławomir Witkowski

Sławomir Witkowski

Grafika

Dominik Włodarek

Dominik Włodarek

Grafika

Marek Wrzesiński

Marek Wrzesiński

Malarstwo

Jakub Zając

Jakub Zając

Grafika

Wojciech Zamiara

Wojciech Zamiara

Rzeźba i Intermedia

Monika Zawadzka

Monika Zawadzka

Architektura i Wzornictwo

Marcin Zawicki

Marcin Zawicki

Malarstwo

Katarzyna Zawistowska

Katarzyna Zawistowska

Architektura i Wzornictwo

Jacek Zdybel

Jacek Zdybel

Malarstwo

Agata Zielińska-Głowacka

Agata Zielińska-Głowacka

Malarstwo

Grzegorz Zięcina

Grzegorz Zięcina

Architektura i Wzornictwo

Tomasz Zmyślony

Tomasz Zmyślony

Architektura i Wzornictwo